Trendy

Tak by mohlo znít heslo pro letošní rok, resp. motto pro vzhled vaší zahrady. Touha vytvořit vlastní originální zahradu je principem konceptu smíšených materiálů. Aby výrobci zahradního nábytku umocnili tuto touhu, využívají nových výrobních technik a stimulují svými designovými kousky tento nový trend v našich zahradách. Vytváří se nové zajímavé kombinace materiálů, které poskytnou jedinečnou venkovní kompozici.

Na robotické podlahové vysavače jsme si už zvykli. Mezi další pomocníky, kteří se v této kategorii objevili pak patří robotický mop, robotický čistič oken či robotický čistič bazénů. Tím ale robotizace nekončí. Asi jistě víte, jaké to je, když pořádáte grilovací párty. Ano, je to super, ale jen do chvíle, než musíte všechno uklidit a hlavně vyčistit gril. S novým robotickým čističem grilů - Grillbot - již tyto starosti odpadnou.

Nechte tedy Grillbot, aby za vás udělal veškerou tu "špinavou" práci a vy si můžete dopřát třeba ještě nějaký drink navíc. Jedná se o novinku, která si pomalu a jistě získává velkou oblibu. Můžete se s ní setkat i na televizních obrazovkách v různých hobby pořadech. Buďte mezi prvními, kteří ohromí své přátele tímto skvělý robotickým pomocníkem.

Francouzský design, komfort a vysoká kvalita umělého bambusu. To jsou jen ve stručnosti hlavní přednosti a lákadla nového typu zahradního nábytku, který se nechal inspirovat úspěšným řešením v podobě umělého ratanu. Výsledkem je např. sestava zahradního nábytku nesoucí označení Le Blanc. Co na ni říkáte? Není úžasná?

Designová sestava z umělého bambusu

Zahradní nábytek LE BLANC – je designová sestava, na které je znát rukopis předních francouzských designerů. Jedná se o exkluzivní řadu nábytku z umělého bambusu. Tento materiál umožňuje zcela nové unikátní možnosti designových kreací a tvarových řešení.